Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pařáty smrtky, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení

Pařáty smrtky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Pařáty smrtky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pařáty smrtky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pařáty smrtky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 270 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pařáty smrtky je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kondor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace DVD přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mitsubishi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, grafika, klipart, vektorový obrázek, Pařáty smrtky, ke stáhnutí, ilustrace, Pařáty smrtky, zdarma, cliparts, ke stažení, download, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, fotokniha, Twitter, profil, plakát, škola, dokument, Pinterest, PowerPoint, časopis, webové stránky, profilovka, seminární práce, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Krůta ke stáhnutí, vektor Rakousko zdarma nebo obrázek Fakáč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.