Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ospalá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ospalá dýně. Stahujte klipart Ospalá dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Ospalá dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ospalá dýně se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klíště ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pobřeží slonoviny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Svíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, grafika, Ospalá dýně, ke stáhnutí, Halloween, Ospalá dýně, vektorový obrázek, ke stažení, download, ilustrace, klipart, vektor, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, word, textové dokumenty, openOffice, referáty, kalendář, webové stránky, dokumenty, Facebook, plakát, profil, web, blog, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Činčila ke stáhnutí, ilustrace Fitness zdarma nebo vektor Meče ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.