Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ospalá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ospalá dýně. Stahujte klipart Ospalá dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ospalá dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ospalá dýně je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Důlní vozík ke stažení Podívejte se i na obrázek Vláček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, grafika, vektorový obrázek, Ospalá dýně, cliparts, obrázek, download, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace, Ospalá dýně, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, referáty, profil, Twitter, PowerPoint, kalendář, škola, textové dokumenty, dokument, prezentace, openOffice, časopis, inkscape, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Winston Churchill ke stažení, klipart 31.12. ke stáhnutí nebo ilustrace Nůžky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.