Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ospalá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ospalá dýně. Stahujte klipart Ospalá dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ospalá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ospalá dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 146 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ospalá dýně je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houslový klíč zdarma Podívejte se i na obrázek Veselý duch ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vikingská loď ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ospalá dýně, free, grafika, Halloween, ke stáhnutí, vektor, Ospalá dýně, ilustrace, zdarma, cliparts, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, články, dokumenty, avatar, referáty, Pinterest, Facebook, webové stránky, corelDraw, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kříž zdarma, klipart Britská policistka ke stažení nebo ilustrace Zelená paprika ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.