Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nakvašená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nakvašená dýně. Kreslená ilustrace Nakvašená dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Nakvašená dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Nakvašená dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Nakvašená dýně se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Farma zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stáhnutí, kliparty, Nakvašená dýně, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Halloween, obrázek, Nakvašená dýně, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, webové stránky, památník, word, blog, Pinterest, plakát, referáty, dokument, profilovka, časopis, profil, seminární práce, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Klíč ke stáhnutí, ilustrace Farma zdarma nebo vektor Klíč ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.