Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nakvašená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nakvašená dýně. Kreslená ilustrace Nakvašená dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Nakvašená dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nakvašená dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nakvašená dýně je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kytice ke stažení Podívejte se i na obrázek Uruguay ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík anděl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, Nakvašená dýně, Nakvašená dýně, Halloween, grafika, download, vektor, ilustrace, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, office, Twitter, dokumenty, kalendář, plakát, dokument, Facebook, referáty, památník, škola, inkscape, blog, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lampion ke stažení, klipart Formule 1 ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.