Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Náhrobní kámen, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Náhrobní kámen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Náhrobní kámen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Náhrobní kámen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1274x1600
1018x1280
636x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Náhrobní kámen je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karafiát zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Slovenska ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kostka ledu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náhrobní kámen, ke stažení, Halloween, cliparts, download, kliparty, vektorový obrázek, free, vektor, grafika, Náhrobní kámen, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, časopis, web, Facebook, Pinterest, prezentace, inkscape, word, textové dokumenty, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vláček zdarma, vektor Hodiny ke stažení nebo obrázek Toalety ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.