Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Náhrobní kámen, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Náhrobní kámen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Náhrobní kámen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Náhrobní kámen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1274x1600
1018x1280
636x800
398x500
127x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Náhrobní kámen je v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Upír ke stažení Podívejte se i na obrázek Lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Květ na stromě zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, cliparts, Náhrobní kámen, vektor, Náhrobní kámen, free, kliparty, Halloween, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, textové dokumenty, profil, škola, Instagram, Twitter, články, webové stránky, pozvánky, blog, fotokniha, openOffice, prezentace, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hlemýžď ke stažení, klipart Mikroskop ke stáhnutí nebo ilustrace Schody dolů zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.