Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvola, Halloween do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvola zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mrtvola. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvola zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrtvola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 266 548 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mrtvola je v sekci Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Uplakánek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pivní lahev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Doktorka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, Halloween, vektorový obrázek, Mrtvola, Mrtvola, free, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, Facebook, profil, kalendář, plakát, avatar, památník, textové dokumenty, dokument, profilovka, word, pozvánky, office, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Zákaz ohně ke stažení, vektor Půlnoc ke stáhnutí nebo obrázek Papuchalk zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.