Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lektvar, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lektvar zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lektvar. Kreslená ilustrace Lektvar je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lektvar? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lektvar ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
323x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lektvar je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dudek chocholatý ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Komár zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hodina duchů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, zdarma, kliparty, free, vektor, Lektvar, ke stažení, grafika, Halloween, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, Pinterest, památník, Twitter, články, seminární práce, dokument, profil, openOffice, PowerPoint, profilovka, office, word, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mozart ke stáhnutí, vektor Vitamín C zdarma nebo obrázek Párek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.