Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lektvar, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lektvar zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lektvar. Kreslená ilustrace Lektvar je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lektvar? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lektvar ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
323x500
103x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lektvar je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pečený krocan ke stažení Podívejte se i na obrázek Motýl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Strašidelné dýně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, Lektvar, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, články, openOffice, textové dokumenty, avatar, webové stránky, seminární práce, web, profil, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Minutka ke stažení, klipart Žížala ke stáhnutí nebo ilustrace Osel zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.