Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lebka 3D, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka 3D zdarma ke stažení

Lebka 3D je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Lebka 3D v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lebka 3D? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka 3D zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka 3D ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1581x1600
1264x1280
790x800
494x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 994 573 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka 3D je v sekci Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Víla ke stažení Podívejte se i na obrázek Kalkulačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Lebka 3D, download, ke stažení, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, Lebka 3D, Halloween, kliparty, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, webové stránky, referáty, office, památník, PowerPoint, dokumenty, profil, kalendář, inkscape, škola, web, corelDraw, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Fík ke stažení, klipart Vánoční strom 2 ke stáhnutí nebo ilustrace Úd zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde