Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lebka 3D, Halloween do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka 3D zdarma ke stažení

Lebka 3D je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Lebka 3D v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lebka 3D? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka 3D zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka 3D ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1581x1600
1264x1280
790x800
494x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 994 573 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka 3D je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa České republiky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sirky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ďáblík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, Lebka 3D, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, Lebka 3D, free, Halloween, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, fotokniha, PowerPoint, plakát, blog, openOffice, referáty, dokumenty, pozvánky, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Bulharska ke stáhnutí, klipart Osel zdarma nebo ilustrace Kosmická loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde