Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lebka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Soudce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, Lebka, kliparty, obrázek, cliparts, free, Halloween, ilustrace, download, Lebka, klipart, ke stáhnutí, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, dokumenty, Pinterest, plakát, word, dokument, openOffice, textové dokumenty, prezentace, avatar, Instagram, Facebook, památník, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zákaz čůrání zdarma, klipart Zelené olivy ke stažení nebo ilustrace Basový klíč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.