Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lebka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lebka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřecí noha ke stažení Podívejte se i na vektor Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sushi zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, kliparty, Lebka, zdarma, Lebka, ke stáhnutí, Halloween, free, vektorový obrázek, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, PowerPoint, openOffice, web, památník, dokumenty, word, časopis, škola, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Santa Klaus ke stažení, obrázek brambory ke stáhnutí nebo klipart Basový klíč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.