Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hřbitovní kříž, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hřbitovní kříž. Pakliže si chcete obrázek Hřbitovní kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hřbitovní kříž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřbitovní kříž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hřbitovní kříž je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dům ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chipsy zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Svíčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stažení, cliparts, klipart, free, obrázek, download, ilustrace, zdarma, Hřbitovní kříž, vektorový obrázek, Halloween

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, dokumenty, pozvánky, corelDraw, Instagram, word, web, dokument, prezentace, fotokniha, avatar, openOffice, blog, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vánoční dárek ke stáhnutí, vektor Prasátko zdarma nebo obrázek Eritrea ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.