Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hřbitovní kříž, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hřbitovní kříž. Pakliže si chcete obrázek Hřbitovní kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hřbitovní kříž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřbitovní kříž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hřbitovní kříž je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená kytka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Skotska zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Charlie Chaplin ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrační obrázek, Hřbitovní kříž, vektor, free, grafika, ke stažení, download, Halloween, ke stáhnutí, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, prezentace, Pinterest, fotokniha, pozvánky, časopis, kalendář, corelDraw, avatar, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vlkodlak a duch ke stáhnutí, klipart Kašna zdarma nebo ilustrace Sob ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.