Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hřbitovní kříž, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hřbitovní kříž. Pakliže si chcete obrázek Hřbitovní kříž stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hřbitovní kříž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitovní kříž zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hřbitovní kříž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
587x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Steve / stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hřbitovní kříž patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně zdarma Podívejte se i na vektor Maďarsko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Citronová limonáda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, klipart, Hřbitovní kříž, vektorový obrázek, zdarma, Hřbitovní kříž, grafika, Halloween, download, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, Pinterest, fotokniha, plakát, profil, dokumenty, textové dokumenty, Twitter, Instagram, škola, office, kalendář, dokument, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Gepard zdarma, obrázek Excel ke stažení nebo klipart Desatero ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.