Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hřbitov, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hřbitov. Pakliže si chcete obrázek Hřbitov stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřbitov ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hřbitov je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hummus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pizza ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Harfa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hřbitov, klipart, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, free, vektor, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Hřbitov, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, Pinterest, blog, word, office, Twitter, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Fialový smajlík ke stažení, vektor Mrtvola ke stáhnutí nebo obrázek Strašidelný les zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.