Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hřbitov, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hřbitov. Pakliže si chcete obrázek Hřbitov stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Hřbitov ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hřbitov patří do sekce Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hasičské auto zdarma Podívejte se i na klipart Červený pták ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Varan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hřbitov, ilustrace, grafika, vektor, zdarma, Hřbitov, kliparty, download, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, klipart, free, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, profilovka, textové dokumenty, referáty, Twitter, corelDraw, office, kalendář, word, dokument, inkscape, prezentace, blog, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Harfa zdarma, ilustrace Studentka lolitka ke stažení nebo vektor Svlačec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.