Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween kočka s dýní, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Halloween kočka s dýní. Obrázek Halloween kočka s dýní je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween kočka s dýní zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Halloween kočka s dýní ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1198
1280x958
800x599
500x374
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 68 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: user4096 / user4096

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Halloween kočka s dýní se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upload ke stažení Podívejte se i na klipart Čáp ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ping pong zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween kočka s dýní, vektor, Halloween kočka s dýní, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, cliparts, free, ilustrace, Halloween, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, plakát, dokument, pozvánky, PowerPoint, referáty, textové dokumenty, články, Pinterest, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Krab ke stažení, ilustrace Cyklista ke stáhnutí nebo vektor Valentýnka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.