Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Halloween. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Halloween nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Halloween ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x253
1280x202
800x127
500x79
160x25

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 645 951 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Halloween patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlak piktogram zdarma Podívejte se i na vektor Tramvaj ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, Halloween, grafika, download, Halloween, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, openOffice, články, seminární práce, office, webové stránky, fotokniha, profilovka, dokumenty, profil, web, pozvánky, dokument, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Stonožka zdarma, obrázek Kudlanka nábožná ke stažení nebo klipart Anemometr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.