Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Halloween. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Halloween nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Halloween ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x253
1280x202
800x127
500x79
160x25

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 645 951 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Halloween se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Krab zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace bunsenův kahan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, kliparty, obrázek, free, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Halloween, ke stažení, Halloween, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, fotokniha, škola, word, blog, dokument, památník, openOffice, Twitter, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Auto ke stáhnutí, obrázek Pivo zdarma nebo klipart Rychlé občerstvení ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.