Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně halloween, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně halloween zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně halloween. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně halloween ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1537
1280x1230
800x769
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 122 471 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně halloween je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alarm zdarma Podívejte se i na obrázek Ovocný salát ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, Dýně halloween, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, download, Halloween, klipart, obrázek, Dýně halloween

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, office, kalendář, profil, články, word, avatar, seminární práce, dokument, web, prezentace, pozvánky, textové dokumenty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mrkev zdarma, klipart Spící smajlík ke stažení nebo ilustrace Banjo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.