Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dýně frajer, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně frajer zdarma ke stažení

Dýně frajer je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Dýně frajer je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dýně frajer? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně frajer zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně frajer ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 666 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Artmaker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně frajer se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kazeta ke stažení Podívejte se i na klipart Dětský vláček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kapr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, Halloween, ilustrační obrázek, obrázek, Dýně frajer, Dýně frajer, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, avatar, prezentace, blog, web, Pinterest, profil, profilovka, články, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Větrníky - květiny ke stažení, ilustrace Větroměr ke stáhnutí nebo vektor Cigareta zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.