Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duch ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 432 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Duch je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak panna ke stažení Podívejte se i na ilustrace Smajlík s brýlemi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aljaška zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, cliparts, Halloween, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, vektorový obrázek, download, ilustrace, Duch, klipart, Duch, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, články, Instagram, word, prezentace, Facebook, web, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, office, profil, Twitter, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Jednorožec ke stažení, vektor Svíčka ke stáhnutí nebo obrázek Vajíčka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?