Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Duch ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1231x1280
769x800
481x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 436 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Duch patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašák zdarma Podívejte se i na klipart Gymnastka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Duch, cliparts, vektor, ke stažení, free, zdarma, Halloween, grafika, download, Duch, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, kalendář, památník, prezentace, Twitter, corelDraw, seminární práce, články, Pinterest, web, avatar, office, blog, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Pravítko zdarma, ilustrace Čokoládové bonbóny ke stažení nebo vektor Havran ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?