Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Duch, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duch zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Duch. Obrázek Duch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duch zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duch ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1231x1280
769x800
481x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 436 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Duch je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Femme fatale ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sněhulák zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pastelka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, cliparts, klipart, kliparty, ilustrace, free, ke stáhnutí, Halloween, ke stažení, vektorový obrázek, Duch, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, corelDraw, PowerPoint, seminární práce, blog, openOffice, prezentace, památník, fotokniha, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí, vektor Trumpeta zdarma nebo obrázek Monster truck ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?