Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějka, Halloween pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějka. Stahujte klipart Čarodějka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uroesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čarodějka je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sobi zdarma Podívejte se i na obrázek Tanzanie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, Halloween, Čarodějka, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Čarodějka, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, zdarma, free, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Instagram, inkscape, Facebook, plakát, word, openOffice, pozvánky, dokument, fotokniha, časopis, škola, Twitter, kalendář, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Suši zdarma, klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení nebo ilustrace Mango ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.