Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějka, Halloween pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čarodějka. Stahujte klipart Čarodějka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Čarodějka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1173x1600
938x1280
587x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 619 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: uroesch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čarodějka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ronald Reagan ke stažení Podívejte se i na klipart Smajlík duch ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, Čarodějka, ke stažení, Čarodějka, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Halloween, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, openOffice, profil, corelDraw, Twitter, office, články, dokumenty, prezentace, blog, textové dokumenty, škola, časopis, webové stránky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Dětský vláček ke stažení, ilustrace Bábovka ke stáhnutí nebo vektor DVD disk zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.