Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vzducholoď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vzducholoď zdarma ke stažení

Vzducholoď je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vzducholoď nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vzducholoď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vzducholoď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vzducholoď ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x472
1280x377
800x236
500x147
160x47

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 801 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mazeo / mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vzducholoď se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Agentka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Brazílie zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Náruživá kuřačka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vzducholoď, Vzducholoď, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, free, ke stažení, Doprava, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, blog, kalendář, dokumenty, inkscape, seminární práce, Pinterest, Twitter, pozvánky, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Sada smajlíků ke stáhnutí, ilustrace Secesní plakát zdarma nebo vektor Mapa Severní Ameriky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.