Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysokozdvižný vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vysokozdvižný vozík. Kreslená ilustrace Vysokozdvižný vozík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vysokozdvižný vozík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vysokozdvižný vozík se nachází v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Dánska ke stažení Podívejte se i na vektor Bizon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, vektor, zdarma, ke stažení, Doprava, Vysokozdvižný vozík, download, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Vysokozdvižný vozík

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, textové dokumenty, pozvánky, avatar, Twitter, škola, blog, referáty, corelDraw, office, web, Facebook, plakát, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Těhulky ke stažení, obrázek Trick or treat! ke stáhnutí nebo klipart Džusík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.