Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlak piktogram, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vlak piktogram. Vektorová ilustrace Vlak piktogram je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlak piktogram lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlak piktogram ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 226 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlak piktogram je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena za volantem ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Snéženka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Doprava, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Vlak piktogram, ke stáhnutí, free, grafika, zdarma, download, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, web, profil, Facebook, openOffice, profilovka, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, kalendář, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Láhev vína ke stáhnutí, vektor Déšť zdarma nebo obrázek Mrtvola ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách