Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlak, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vlak. Obrázek Vlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vlak ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x986
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 699 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vlak se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Energy drink ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Download zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Aligátor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vlak, vektor, kliparty, klipart, free, zdarma, cliparts, Vlak, obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, download, Doprava

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, corelDraw, Twitter, dokumenty, dokument, word, fotokniha, památník, avatar, office, prezentace, plakát, openOffice, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Váha ke stáhnutí, ilustrace Vodní meloun zdarma nebo vektor Kočička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?