Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlak, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlak zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vlak. Obrázek Vlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x986
800x616
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 699 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlak je v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Webkamera ke stažení Podívejte se i na obrázek Dům hrůzy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sýkora koňadra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, Vlak, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, download, Doprava, free

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, webové stránky, fotokniha, textové dokumenty, corelDraw, web, plakát, prezentace, office, pozvánky, referáty, profil, seminární práce, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Kalkulátor ke stažení, klipart Košík s vajíčky ke stáhnutí nebo ilustrace Astronaut zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?