Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vikingská loď, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vikingská loď. Pakliže si chcete obrázek Vikingská loď stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vikingská loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vikingská loď je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Islandu zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Litvy ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, Vikingská loď, kliparty, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download, klipart, Vikingská loď, zdarma, Doprava

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, profilovka, corelDraw, plakát, word, webové stránky, referáty, památník, profil, web, PowerPoint, Pinterest, pozvánky, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Chleba zdarma, klipart Palec dolů ke stažení nebo ilustrace Vánoční jmenovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.