Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vikingská loď, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vikingská loď. Pakliže si chcete obrázek Vikingská loď stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vikingská loď ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vikingská loď se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Morče ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Houpací Santa zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plazmová televize ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vikingská loď, ke stáhnutí, Vikingská loď, kliparty, ilustrace, obrázek, grafika, ke stažení, free, cliparts, ilustrační obrázek, download, zdarma, Doprava, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, plakát, Instagram, word, profilovka, dokumenty, openOffice, referáty, web, avatar, časopis, prezentace, dokument, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Peugeot 206 ke stáhnutí, obrázek Eskymák zdarma nebo klipart Lyžař ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.