Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vikingská loď, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vikingská loď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vikingská loď. Pakliže si chcete obrázek Vikingská loď stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vikingská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vikingská loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1461x1600
1169x1280
730x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Karamell, Gokstadskipet, Vikingskipmuseet / GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vikingská loď je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Blue Ray přehrávač ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bumerang ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Studentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, Vikingská loď, klipart, cliparts, ke stažení, Vikingská loď, download, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, seminární práce, avatar, blog, webové stránky, Twitter, office, památník, časopis, profilovka, word, pozvánky, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kluk ke stažení, vektor Doktor ke stáhnutí nebo obrázek Znamení váhy zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.