Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj piktogram, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj piktogram zdarma ke stažení

Tramvaj piktogram je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj piktogram zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tramvaj piktogram ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x478
1280x383
800x239
500x149
160x48

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tramvaj piktogram je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Autobaterie zdarma Podívejte se i na obrázek Lékař ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Didgeridoo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, obrázek, download, vektor, Tramvaj piktogram, vektorový obrázek, zdarma, free, Tramvaj piktogram, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, Facebook, openOffice, inkscape, corelDraw, plakát, textové dokumenty, profil, office, avatar, kalendář, web, profilovka, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Skarab zdarma, klipart Mapa Floridy ke stažení nebo ilustrace Mapa Libye ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.