Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tramvaj. Klipart Tramvaj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tramvaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tramvaj se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Policajt ke stažení Podívejte se i na klipart Hrách setý ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík anděl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, download, Doprava, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stažení, Tramvaj, vektorový obrázek, Tramvaj, ke stáhnutí, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, dokumenty, inkscape, Facebook, openOffice, památník, časopis, blog, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, Instagram, Twitter, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Továrna ke stažení, ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí nebo vektor Jamajka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.