Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tramvaj. Klipart Tramvaj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tramvaj ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tramvaj se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrách ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sushi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sada smajlíků ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tramvaj, vektor, Doprava, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, zdarma, Tramvaj, free, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, kalendář, corelDraw, Facebook, word, fotokniha, pozvánky, dokument, blog, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Slánka ke stáhnutí, obrázek Mléko zdarma nebo klipart Malá tanečnice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.