Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tramvaj, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tramvaj zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tramvaj. Klipart Tramvaj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tramvaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1404x1600
1122x1280
701x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 408 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lumen Design Studio, Molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tramvaj je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla zdarma Podívejte se i na obrázek Formule ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Garáž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Tramvaj, ke stažení, klipart, free, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, grafika, download, vektor, ilustrace, Doprava, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, dokumenty, web, fotokniha, Pinterest, avatar, prezentace, škola, PowerPoint, seminární práce, články, textové dokumenty, blog, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Švédsko zdarma, klipart Strašák ke stažení nebo ilustrace Limetka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.