Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tank, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tank zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Tank. Vektorová ilustrace Tank je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tank zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Tank ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1214
1280x972
800x607
500x380
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 472 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: derkommander0916

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tank se nachází v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Dánska ke stažení Podívejte se i na klipart Bizon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tank, download, ilustrační obrázek, zdarma, free, Doprava, kliparty, vektorový obrázek, klipart, cliparts, obrázek, Tank, ilustrace, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, časopis, inkscape, pozvánky, office, avatar, Facebook, Twitter, blog, textové dokumenty, seminární práce, památník, word, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Těhulky ke stažení, ilustrace Trick or treat! ke stáhnutí nebo vektor Džusík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.