Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sanitka, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sanitka. Stahujte klipart Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Sanitka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sanitka se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Adolf Hitler ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Malpa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz psů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, kliparty, Sanitka, download, ke stažení, Sanitka, zdarma, vektor, free, klipart, Doprava, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, seminární práce, prezentace, škola, profilovka, word, blog, plakát, PowerPoint, inkscape, Instagram, dokument, web, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Symbol míru ke stáhnutí, ilustrace Martináč měsíčitý zdarma nebo vektor Biskup ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.