Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sanitka, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sanitka. Stahujte klipart Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sanitka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sanitka patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrozen zdarma Podívejte se i na vektor Kristus na kříži ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Sanitka, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, obrázek, free, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, Sanitka, grafika, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, plakát, profil, profilovka, škola, corelDraw, články, Twitter, openOffice, PowerPoint, avatar, fotokniha, word, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Citron zdarma, obrázek Dortík ke stažení nebo klipart Buben ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.