Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sanitka, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sanitka. Stahujte klipart Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sanitka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sanitka je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slon zdarma Podívejte se i na ilustrace Lollipop ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Maska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, download, Sanitka, Sanitka, ilustrace, Doprava, zdarma, free, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, profil, web, pozvánky, dokument, dokumenty, inkscape, seminární práce, památník, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kostka ledu zdarma, vektor Zelená ježibaba ke stažení nebo obrázek Mapa Slovenska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.