Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sanitka, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sanitka. Stahujte klipart Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sanitka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sanitka je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Užaslý smajlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Kultivátor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dwight Eisenhower zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sanitka, Doprava, klipart, download, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, blog, Twitter, časopis, Facebook, fotokniha, dokument, inkscape, články, web, corelDraw, seminární práce, webové stránky, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Květinová mřížka ke stažení, klipart Žena za počítačem ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz telefonování zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.