Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlovlak ICE, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rychlovlak ICE. Klipart Rychlovlak ICE je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlovlak ICE ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x726
1280x580
800x363
500x227
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mbs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rychlovlak ICE se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Borůvky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Otazník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rajče ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Doprava, vektorový obrázek, Rychlovlak ICE, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, referáty, corelDraw, seminární práce, fotokniha, pozvánky, články, profilovka, blog, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Veverka ke stáhnutí, obrázek Mikrobus zdarma nebo klipart Mol ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.