Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rychlovlak ICE, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rychlovlak ICE. Klipart Rychlovlak ICE je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rychlovlak ICE zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rychlovlak ICE ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x726
1280x580
800x363
500x227
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mbs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rychlovlak ICE patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční přání zdarma Podívejte se i na vektor Muchomůrka tygrovaná ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mechanik ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, vektor, klipart, grafika, kliparty, cliparts, Rychlovlak ICE, free, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, Doprava, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, časopis, blog, inkscape, Pinterest, profil, Instagram, Twitter, corelDraw, fotokniha, referáty, word, památník, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Myška zdarma, obrázek Princ ke stažení nebo klipart Zákaz křesťanství ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.