Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Raketa, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketa zdarma ke stažení

Raketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Raketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Raketa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Raketa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: purzen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Raketa je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák ke stažení Podívejte se i na obrázek Motorka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Historická tramvaj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektor, obrázek, Doprava, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek, grafika, download, Raketa, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, office, fotokniha, Twitter, škola, corelDraw, openOffice, články, Facebook, PowerPoint, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Halloween kočka s dýní ke stažení, klipart Strašidelný hrad ke stáhnutí nebo ilustrace Hodina duchů zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.