Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Raketa, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketa zdarma ke stažení

Raketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Raketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Raketa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Raketa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: purzen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Raketa se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pečený krocan ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Štít lásky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Královna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, Raketa, cliparts, obrázek, download, Doprava, vektor, kliparty, ke stáhnutí, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, škola, profil, PowerPoint, fotokniha, památník, články, pozvánky, referáty, textové dokumenty, Twitter, kalendář, prezentace, openOffice, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Autobus ke stáhnutí, obrázek Video projektor zdarma nebo klipart Mapa Turecka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.