Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Raketa, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketa zdarma ke stažení

Raketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Raketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Raketa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Raketa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: purzen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Raketa je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kavárna zdarma Podívejte se i na obrázek Santova lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, vektorový obrázek, vektor, free, grafika, cliparts, Raketa, ilustrace, ilustrační obrázek, Doprava, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, Pinterest, word, seminární práce, fotokniha, profil, textové dokumenty, škola, corelDraw, Instagram, dokumenty, avatar, referáty, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Špagety zdarma, klipart Děti ke stažení nebo ilustrace Čokoládový dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.