Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pneumatika, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pneumatika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pneumatika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pneumatika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Pneumatika? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pneumatika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 224 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: azieser

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pneumatika se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kavárna ke stažení Podívejte se i na vektor Word ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžičky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Pneumatika, download, free, vektorový obrázek, Pneumatika, kliparty, ke stažení, Doprava, ilustrace, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, prezentace, seminární práce, webové stránky, kalendář, památník, časopis, blog, inkscape, avatar, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Modré vajíčko ke stažení, obrázek Modrý pták ke stáhnutí nebo klipart Surinam zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.