Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pneumatika, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pneumatika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Pneumatika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pneumatika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Pneumatika? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pneumatika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 224 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: azieser

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pneumatika je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ghana ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční dárky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Avokádo ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Pneumatika, download, Pneumatika, vektor, obrázek, zdarma, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Doprava

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, památník, fotokniha, webové stránky, kalendář, inkscape, dokumenty, plakát, články, corelDraw, časopis, openOffice, blog, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Citroen 2CV ke stáhnutí, klipart Den matek zdarma nebo ilustrace Sókratés ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.