Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pirátská loď, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pirátská loď zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pirátská loď. Obrázek Pirátská loď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pirátská loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pirátská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pirátská loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1459x1600
1167x1280
729x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 845 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mystica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pirátská loď je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení panna ke stažení Podívejte se i na obrázek Hugh Jackman ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fialový dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ilustrace, Pirátská loď, Doprava, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Pirátská loď, download, free, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, Pinterest, dokumenty, corelDraw, referáty, profilovka, kalendář, Facebook, profil, dokument, pozvánky, word, plakát, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Strážní věž ke stažení, klipart Arara ke stáhnutí nebo ilustrace Unicorn zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.