Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parní vlak ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Parní vlak je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tapír ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Napis LÁSKA zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Karatistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Parní vlak, vektorový obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, download, klipart, vektor, ke stažení, Doprava, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, profil, office, referáty, PowerPoint, webové stránky, pozvánky, dokumenty, word, škola, openOffice, inkscape, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vánoční perníčky ke stáhnutí, klipart Husa zdarma nebo ilustrace Meč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?