Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parní vlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Parní vlak se nachází v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kopečková zmrzlina ke stažení Podívejte se i na vektor Mangostana ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Slon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Parní vlak, vektor, zdarma, klipart, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, Parní vlak

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, Instagram, prezentace, referáty, články, profilovka, pozvánky, textové dokumenty, plakát, Pinterest, památník, dokument, seminární práce, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kánoe ke stažení, obrázek Váhy ke stáhnutí nebo klipart Policista zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?