Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Parní vlak ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Parní vlak se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté fazole ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vafle zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cesmína ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Doprava, obrázek, cliparts, free, ilustrace, grafika, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Parní vlak, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, openOffice, prezentace, dokument, dokumenty, Twitter, avatar, časopis, seminární práce, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí, ilustrace Přesýpací hodiny zdarma nebo vektor Sanitka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?