Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Motocykl, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motocykl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Motocykl. Pakliže si chcete obrázek Motocykl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motocykl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1019
1280x815
800x510
500x319
160x102

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: MeNext

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motocykl je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule ke stažení Podívejte se i na obrázek Jarní květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Recyklace zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Motocykl, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, free, cliparts, Doprava, obrázek, Motocykl, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, památník, dokumenty, Twitter, škola, corelDraw, pozvánky, časopis, web, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Recyklace ke stažení, klipart Jarní květiny ke stáhnutí nebo ilustrace Recyklace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.