Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Motocykl, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motocykl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Motocykl. Pakliže si chcete obrázek Motocykl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motocykl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1019
1280x815
800x510
500x319
160x102

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 97 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MeNext

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Motocykl se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz spinnerů ke stažení Podívejte se i na vektor Espresso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hlasitost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Doprava, Motocykl, Motocykl, obrázek, free, ke stažení, kliparty, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, office, dokument, Pinterest, Twitter, Facebook, kalendář, plakát, openOffice, časopis, blog, avatar, články, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Charlie Chaplin ke stažení, obrázek Sušenka ke stáhnutí nebo klipart Horká čokoláda zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.