Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Motocykl, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motocykl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Motocykl. Pakliže si chcete obrázek Motocykl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motocykl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1019
1280x815
800x510
500x319
160x102

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MeNext

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motocykl je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Beran ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Prezentace zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hydrant ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Motocykl, zdarma, vektor, klipart, ke stáhnutí, Doprava, free, kliparty, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, Motocykl, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, dokumenty, openOffice, kalendář, PowerPoint, dokument, office, corelDraw, fotokniha, webové stránky, Facebook, textové dokumenty, Twitter, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kuba ke stáhnutí, klipart Gramofon zdarma nebo ilustrace Merry Christmas ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.