Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikrobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mikrobus. Klipart Mikrobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mikrobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikrobus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mikrobus je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šampaňské ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Znak kozoroh zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Symbol míru ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, vektor, cliparts, Doprava, zdarma, grafika, free, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Mikrobus, kliparty, klipart, Mikrobus

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, openOffice, blog, profilovka, corelDraw, prezentace, Facebook, office, referáty, škola, avatar, profil, web, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Uruguay ke stáhnutí, klipart Cereálie zdarma nebo ilustrace Traktor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.