Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mikrobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mikrobus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mikrobus. Klipart Mikrobus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mikrobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mikrobus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x999
1280x800
800x500
500x312
160x100

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 610 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mikrobus je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zebra ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vánoční pudink zdarma Mohl by vás také zajímat klipart George Washington ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Doprava, Mikrobus, ilustrační obrázek, cliparts, download, klipart, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, textové dokumenty, office, seminární práce, webové stránky, Facebook, kalendář, pozvánky, časopis, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa světa ke stáhnutí, vektor Renault Twingo zdarma nebo obrázek Muchomůrka červená ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.