Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lokomotiva, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lokomotiva. Klipart Lokomotiva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lokomotiva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: artb1sh / artb1sh

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lokomotiva je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Učitelka ke stažení Podívejte se i na obrázek Fialová kopretina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční motiv zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Doprava, download, Lokomotiva, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, office, Facebook, dokumenty, inkscape, plakát, Twitter, profilovka, časopis, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Charles Darwin ke stažení, klipart Vánoční svícen ke stáhnutí nebo ilustrace Saxofon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.