Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lokomotiva, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lokomotiva. Klipart Lokomotiva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lokomotiva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: artb1sh / artb1sh

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lokomotiva je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík lízátko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Týpí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Girl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lokomotiva, obrázek, Doprava, ilustrace, ke stažení, download, grafika, ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, Lokomotiva, ilustrační obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, kalendář, openOffice, Facebook, profilovka, dokumenty, web, inkscape, referáty, webové stránky, word, památník, corelDraw, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Sršák ke stažení, vektor Antilopa ke stáhnutí nebo obrázek Netopýři zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.