Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lanovka, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lanovka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lanovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lanovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lanovka je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Paprika zdarma Podívejte se i na ilustrace Hummus ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smrkající smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor, free, Doprava, Lanovka, ilustrační obrázek, download, kliparty, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, referáty, blog, profil, corelDraw, avatar, dokumenty, Facebook, plakát, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Steak zdarma, vektor Hugo Chavez ke stažení nebo obrázek Aerobik ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.