Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lanovka, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lanovka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lanovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Lanovka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lanovka se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kiwi ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mikrovlnná trouba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, download, klipart, ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Lanovka, ilustrační obrázek, grafika, free, vektor, Doprava

Doporučené použití klipartu: word, profil, dokument, Twitter, textové dokumenty, Pinterest, inkscape, fotokniha, profilovka, office, blog, dokumenty, články, openOffice, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kalkulačka ke stáhnutí, ilustrace Továrna zdarma nebo vektor Vražda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.