Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lanovka, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lanovka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lanovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lanovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lanovka se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zavináč ke stažení Podívejte se i na vektor Hřib ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Burkina Faso zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lanovka, Doprava, ke stáhnutí, Lanovka, klipart, obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, download, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, dokument, Pinterest, Facebook, webové stránky, plakát, fotokniha, články, openOffice, office, dokumenty, textové dokumenty, škola, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Tlamovec spící ke stažení, obrázek Tulipány ke stáhnutí nebo klipart Cereálie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.