Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lanovka, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lanovka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lanovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lanovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lanovka je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Skarab zdarma Podívejte se i na ilustrace Databáze ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Lanovka, Doprava, cliparts, free, klipart, zdarma, ke stažení, download, Lanovka

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, dokument, referáty, corelDraw, škola, webové stránky, profilovka, Instagram, pozvánky, PowerPoint, kalendář, Facebook, prezentace, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zákaz spinnerů zdarma, vektor Myš ke stažení nebo obrázek Vlha pestrá ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.