Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kotva, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kotva zdarma ke stažení

Kotva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Kotva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kotva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kotva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kotva je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Muktada Sadr zdarma Podívejte se i na ilustrace Znamení panna ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Policistka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kotva, obrázek, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, download, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, free, Doprava, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, Instagram, plakát, openOffice, prezentace, fotokniha, dokument, památník, office, profil, Pinterest, inkscape, word, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ptáček zdarma, vektor Cuketa ke stažení nebo obrázek Kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.