Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kotva, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kotva zdarma ke stažení

Kotva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Kotva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kotva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kotva ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kotva je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravěká bojovnice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zamilovaný pár zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vysmátá blondýna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, klipart, zdarma, Kotva, ilustrace, download, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Kotva, Doprava, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, dokument, seminární práce, fotokniha, PowerPoint, office, plakát, textové dokumenty, profilovka, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Švestky ke stáhnutí, klipart Kapusta zdarma nebo ilustrace Lotos ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.