Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kotva, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kotva zdarma ke stažení

Kotva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Kotva v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kotva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kotva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kotva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 971 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kotva se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Opice ke stažení Podívejte se i na vektor Krabice mléka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ozdoba se stromky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ilustrační obrázek, klipart, free, Kotva, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrace, zdarma, grafika, vektorový obrázek, Kotva, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, Facebook, pozvánky, Pinterest, památník, fotokniha, avatar, plakát, články, webové stránky, dokumenty, PowerPoint, web, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vánoční perníček ke stažení, obrázek Čokoláda ke stáhnutí nebo klipart Molekula vody zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.