Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kosmická loď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmická loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosmická loď. Klipart Kosmická loď je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosmická loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmická loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 89 664 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosmická loď je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Femme fatale ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa světa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sexy černoška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, download, free, Kosmická loď, ke stažení, vektor, kliparty, cliparts, Kosmická loď, grafika, ke stáhnutí, Doprava

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, časopis, pozvánky, památník, inkscape, články, avatar, plakát, dokumenty, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Slepice ke stažení, vektor Těhotenství ke stáhnutí nebo obrázek Mapa pokladu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.