Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kosmická loď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmická loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosmická loď. Klipart Kosmická loď je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosmická loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosmická loď ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 89 664 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosmická loď se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Houba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Limonáda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz kouření ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Kosmická loď, obrázek, Doprava, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, download, kliparty, free, cliparts, zdarma, Kosmická loď, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, kalendář, openOffice, Facebook, památník, webové stránky, blog, škola, pozvánky, web, Pinterest, profilovka, inkscape, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Dharma ke stáhnutí, ilustrace Okarína Xun zdarma nebo vektor Pták ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.