Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kosmická loď, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmická loď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kosmická loď. Klipart Kosmická loď je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kosmická loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmická loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosmická loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 89 664 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Stellaris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosmická loď je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Desatero ke stažení Podívejte se i na obrázek Náruživá kuřačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pytlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, klipart, obrázek, Doprava, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, ke stažení, Kosmická loď, Kosmická loď, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: referáty, profil, fotokniha, památník, Twitter, openOffice, Facebook, dokument, články, textové dokumenty, Instagram, profilovka, word, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lékařka ke stažení, klipart Koliha ke stáhnutí nebo ilustrace Junonia coenia zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.