Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormidlo, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kormidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kormidlo ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kormidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kormidlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kormidlo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zrzka zdarma Podívejte se i na vektor Směrová růžice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Těhulka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, vektorový obrázek, Kormidlo, grafika, ke stáhnutí, cliparts, free, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, dokument, profil, seminární práce, památník, plakát, škola, referáty, blog, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Švestka zdarma, obrázek Kadeřávek ke stažení nebo klipart Sakura ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.