Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormidlo, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kormidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kormidlo ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kormidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kormidlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kormidlo je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Indián zdarma Podívejte se i na obrázek Ohňostroj ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Kormidlo, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, klipart, free, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, grafika, Doprava, kliparty, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, plakát, Pinterest, profil, časopis, blog, profilovka, web, fotokniha, dokument, avatar, Instagram, office, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční ozdoba zdarma, klipart Dům ke stažení nebo ilustrace Recyklace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.