Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormidlo, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kormidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kormidlo ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kormidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kormidlo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kormidlo se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ronald Reagan ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pelikán zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Kormidlo, download, ke stažení, Kormidlo, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, vektor, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: word, památník, kalendář, dokument, dokumenty, inkscape, škola, časopis, web, plakát, prezentace, textové dokumenty, profilovka, seminární práce, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Sršeň ke stáhnutí, obrázek Vlk zdarma nebo klipart Vědec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.