Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kombajn, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kombajn zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kombajn. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kombajn ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x601
800x375
500x235
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 693 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kombajn je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ředkve ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Netopýři zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, cliparts, download, Doprava, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, free, Kombajn, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, corelDraw, profilovka, dokument, prezentace, inkscape, Facebook, textové dokumenty, profil, články, Pinterest, office, word, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ježura ke stáhnutí, klipart Čert zdarma nebo ilustrace Běžec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.