Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kombajn, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kombajn zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kombajn. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kombajn zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kombajn ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x601
800x375
500x235
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 693 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kombajn patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Email zdarma Podívejte se i na klipart Kolečko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mechanik ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kombajn, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Doprava, ke stažení, download, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Kombajn, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, Pinterest, plakát, profil, word, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, profilovka, fotokniha, seminární práce, Facebook, blog, web

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Znak panna zdarma, ilustrace Happy New Year ke stažení nebo vektor Pohlednice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.