Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kočárek, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočárek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kočárek. Kreslená ilustrace Kočárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočárek zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kočárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 843 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kočárek patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šnek zdarma Podívejte se i na vektor Jahody ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikrofón ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Kočárek, zdarma, Kočárek, download, obrázek, cliparts, Doprava, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, fotokniha, PowerPoint, plakát, dokument, office, kalendář, inkscape, openOffice, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Trick or treat! zdarma, obrázek Policista ke stažení nebo klipart Mitsubishi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.