Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kočárek, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočárek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kočárek. Kreslená ilustrace Kočárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočárek zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kočárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 843 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kočárek je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tóra zdarma Podívejte se i na ilustrace Injekce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, zdarma, Kočárek, ilustrace, vektor, grafika, free, obrázek, klipart, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, časopis, office, PowerPoint, kalendář, profilovka, corelDraw, Instagram, referáty, avatar, openOffice, fotokniha, profil, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Král zdarma, vektor Tukan ke stažení nebo obrázek Rytíř ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.