Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kočárek, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočárek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kočárek. Kreslená ilustrace Kočárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočárek zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kočárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 843 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kočárek se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžové vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Svinovací metr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kočárek, Kočárek, klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ke stažení, free, zdarma, download, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, plakát, škola, fotokniha, dokumenty, word, blog, profil, PowerPoint, prezentace, dokument, textové dokumenty, Pinterest, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Davidova hvězda ke stáhnutí, ilustrace Kvajáva zdarma nebo vektor Kosa ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.