Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karavan, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karavan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karavan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karavan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Karavan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x550
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karavan patří do sekce Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Studna zdarma Podívejte se i na klipart Anemometr ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, download, Karavan, vektorový obrázek, klipart, vektor, ilustrace, Karavan, ke stáhnutí, Doprava

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, referáty, památník, dokument, textové dokumenty, openOffice, škola, pozvánky, web, word, inkscape, plakát, profil, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Inline bruslařka zdarma, ilustrace Valentýnská srdíčka ke stažení nebo vektor Mapa Peru ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.