Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karavan, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karavan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karavan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karavan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karavan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karavan se nachází v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uplakánek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Prasátko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Karavan, kliparty, vektor, cliparts, grafika, obrázek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, Doprava, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: web, office, kalendář, word, corelDraw, Instagram, seminární práce, PowerPoint, dokumenty, prezentace, referáty, Twitter, openOffice, fotokniha, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mrtvola ke stáhnutí, obrázek Zákaz telefonování zdarma nebo klipart Tanec kostlivců ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.