Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karavan, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karavan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karavan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karavan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Karavan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x550
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karavan se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté fazole ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vafle zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cesmína ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Doprava, zdarma, kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Karavan, download, Karavan, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, pozvánky, Facebook, office, škola, dokumenty, word, časopis, blog, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí, ilustrace Přesýpací hodiny zdarma nebo vektor Sanitka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.