Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karavan, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karavan zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karavan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karavan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karavan zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karavan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1099
1280x879
800x550
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karavan je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vodováha ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Číny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ibis zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, kliparty, ke stažení, vektor, Doprava, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, Karavan, cliparts, Karavan, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, referáty, word, památník, Twitter, web, corelDraw, Facebook, škola, openOffice, avatar, blog, dokumenty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Raketoplán ke stažení, vektor Mangostana ke stáhnutí nebo obrázek Alan Turing zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.