Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kánoe, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kánoe zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kánoe. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kánoe ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x465
500x291
160x93

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 524 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kánoe se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán ke stažení Podívejte se i na vektor Syrena 105 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dálnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, cliparts, vektor, kliparty, free, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Kánoe, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, webové stránky, profil, inkscape, prezentace, corelDraw, škola, dokumenty, word, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červené Lamborghini ke stažení, obrázek BMW touring ke stáhnutí nebo klipart VW brouk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.