Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kánoe, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kánoe zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kánoe. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kánoe ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x465
500x291
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 524 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kánoe se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Morče ke stažení Podívejte se i na klipart Malcolm X ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol muže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, Kánoe, cliparts, ke stažení, download, ilustrace, Doprava, Kánoe, obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: office, profil, Instagram, seminární práce, dokumenty, Twitter, blog, webové stránky, word, pozvánky, časopis, kalendář, PowerPoint, Pinterest, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Velbloud ke stažení, ilustrace Jaguár ke stáhnutí nebo vektor Smajlík ticho zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.