Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kánoe, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kánoe zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kánoe. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kánoe ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x465
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 524 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kánoe je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Blue Ray přehrávač zdarma Podívejte se i na obrázek Úschova zavazadel ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, klipart, obrázek, zdarma, Kánoe, download, Kánoe, Doprava, ilustrace, grafika, kliparty, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, dokumenty, web, blog, články, fotokniha, Instagram, openOffice, office, kalendář, inkscape, škola, Pinterest, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Strašidelný hrad zdarma, klipart Král ke stažení nebo ilustrace Kadeřávek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.