Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kamion, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamion zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kamion. Kreslená ilustrace Kamion je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kamion? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kamion ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 398 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kamion je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mobil ke stažení Podívejte se i na obrázek Tulipány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Studentka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, zdarma, obrázek, Doprava, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kamion, Kamion, klipart, ke stažení, cliparts, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, seminární práce, Instagram, corelDraw, PowerPoint, škola, časopis, office, openOffice, Facebook, dokument, word, pozvánky, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Ženské oči ke stažení, klipart Mapa Rakouska ke stáhnutí nebo ilustrace Toalety zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.