Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Horské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horské kolo zdarma ke stažení

Horské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Horské kolo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Horské kolo? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Horské kolo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1016
1280x813
800x508
500x317
160x102

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 81 223 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: alvolk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Horské kolo se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kristus na kříži ke stažení Podívejte se i na klipart Minnesota ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Drejdl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, free, ilustrace, Horské kolo, download, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Horské kolo, grafika, Doprava, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, web, corelDraw, památník, seminární práce, avatar, profilovka, plakát, inkscape, profil, prezentace, dokument, word, kalendář, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Piáno ke stažení, ilustrace Adventní svícen ke stáhnutí nebo vektor Kapusta zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.