Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historická tramvaj, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Historická tramvaj. Stahujte klipart Historická tramvaj v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Historická tramvaj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x361
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 798 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Historická tramvaj je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hvězdičky zdarma Podívejte se i na obrázek Švýcarsko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, Historická tramvaj, klipart, Historická tramvaj, grafika, free

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, prezentace, dokumenty, blog, Instagram, profil, články, web, PowerPoint, časopis, textové dokumenty, webové stránky, corelDraw, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mango zdarma, klipart Dinosaurus ke stažení nebo ilustrace Policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.