Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historická tramvaj, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Historická tramvaj. Stahujte klipart Historická tramvaj v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Historická tramvaj ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x361
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 798 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Historická tramvaj se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Letadlo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Historická tramvaj, ke stáhnutí, download, free, kliparty, ke stažení, zdarma, ilustrace, Doprava, vektor, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, plakát, webové stránky, inkscape, Twitter, avatar, blog, word, web, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Radioaktivita ke stáhnutí, obrázek Mapa Kanady zdarma nebo klipart Pentagram ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.