Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Helikoptéra, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Helikoptéra zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Helikoptéra. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Helikoptéra. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Helikoptéra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Helikoptéra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 051 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Helikoptéra je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostel ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa pokladu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Točená zmrzlina ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Helikoptéra, zdarma, ke stažení, grafika, Helikoptéra, download, vektor, Doprava, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: plakát, office, památník, web, referáty, kalendář, inkscape, PowerPoint, corelDraw, Facebook, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Komár ke stáhnutí, vektor Průhledný duch zdarma nebo obrázek Golfové vozítko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.