Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasičské auto, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasičské auto zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasičské auto. Pakliže si chcete obrázek Hasičské auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hasičské auto ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1158
1280x927
800x579
500x362
160x116

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 251 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hasičské auto je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nekouřit ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rybí kost ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční pudink zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, Hasičské auto, ilustrace, download, free, zdarma, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, profil, PowerPoint, články, textové dokumenty, škola, prezentace, plakát, profilovka, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Chytrý telefon ke stažení, vektor Santa špekoun ke stáhnutí nebo obrázek Velbloud zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.