Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasičské auto, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasičské auto zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasičské auto. Pakliže si chcete obrázek Hasičské auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičské auto zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasičské auto ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1158
1280x927
800x579
500x362
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 251 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hasičské auto se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mp3 přehrávač ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Čtenář zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mitsubishi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, Hasičské auto, download, vektorový obrázek, free, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Hasičské auto, grafika, zdarma, Doprava, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, kalendář, inkscape, profil, dokumenty, avatar, word, pozvánky, dokument, Pinterest, Twitter, profilovka, openOffice, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Santa v komíně ke stáhnutí, obrázek Liebigův chladič zdarma nebo klipart Hlávkový salát ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.