Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfové vozítko, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Golfové vozítko. Obrázek Golfové vozítko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfové vozítko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Golfové vozítko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Golfové vozítko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chameleon ke stažení Podívejte se i na vektor brambory ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mléko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Doprava, Golfové vozítko, cliparts, kliparty, zdarma, download, Golfové vozítko, ilustrační obrázek, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, avatar, openOffice, Facebook, seminární práce, památník, dokumenty, blog, plakát, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Valentýnka ke stažení, obrázek Krtek ke stáhnutí nebo klipart Lízátko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.