Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfové vozítko, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Golfové vozítko. Obrázek Golfové vozítko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfové vozítko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Golfové vozítko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Golfové vozítko je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Potkan ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Nemocnice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, zdarma, download, grafika, kliparty, Golfové vozítko, Golfové vozítko, Doprava, klipart, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, corelDraw, textové dokumenty, památník, office, Twitter, inkscape, referáty, word, Instagram, plakát, kalendář, dokument, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Jam ke stáhnutí, vektor Renault Twingo zdarma nebo obrázek Kormorán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.