Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důlní vozík, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důlní vozík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Důlní vozík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Důlní vozík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důlní vozík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 532 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důlní vozík patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlha pestrá zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík se slzou ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Opera Sydney ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důlní vozík, obrázek, cliparts, Důlní vozík, free, Doprava, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, kliparty, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, PowerPoint, prezentace, seminární práce, plakát, avatar, Facebook, web, webové stránky, Instagram, blog, dokument, fotokniha, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Britská policistka zdarma, obrázek Kosmonaut ke stažení nebo klipart Helikoptéra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)