Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důlní vozík, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důlní vozík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Důlní vozík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Důlní vozík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důlní vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důlní vozík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 532 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Důlní vozík je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dinosaurus ke stažení Podívejte se i na obrázek Ruská mapa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nepálu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Důlní vozík, ke stažení, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, free, download, Důlní vozík, vektorový obrázek, Doprava, kliparty, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, referáty, blog, škola, dokumenty, kalendář, web, openOffice, Pinterest, prezentace, pozvánky, profilovka, avatar, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Molekula kofeinu ke stažení, klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí nebo ilustrace DVD mechanika zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)