Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Dětské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dětské kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětské kolo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dětské kolo se nachází v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chilli papričky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zelený dárek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dětské kolo, kliparty, Doprava, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, download, vektor, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, kalendář, PowerPoint, seminární práce, Instagram, word, Facebook, openOffice, blog, články, pozvánky, škola, dokument, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Stetoskop ke stáhnutí, obrázek Krysa zdarma nebo klipart Franklin Roosevelt ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.