Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dětská lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dětská lokomotiva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská lokomotiva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gruzie zdarma Podívejte se i na klipart Blue Ray přehrávač ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, kliparty, Doprava, Dětská lokomotiva, free, Dětská lokomotiva, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, cliparts, vektor, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, referáty, články, seminární práce, památník, profilovka, dokument, word, škola, Facebook, Pinterest, kalendář, časopis, avatar, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Černá hora zdarma, ilustrace Smajlík se slzou ke stažení nebo vektor Škaredá kytka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.