Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dětská lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dětská lokomotiva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dětská lokomotiva se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sexy eyes ke stažení Podívejte se i na vektor Papája ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý kůň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Dětská lokomotiva, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, Dětská lokomotiva, ke stáhnutí, Doprava, cliparts, free, kliparty, vektorový obrázek, vektor, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, plakát, referáty, dokument, časopis, pozvánky, seminární práce, office, kalendář, webové stránky, PowerPoint, blog, Twitter, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zamilovaný smajlík ke stažení, obrázek Znak váhy ke stáhnutí nebo klipart Mapa Kosova zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.