Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dětská lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dětská lokomotiva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětská lokomotiva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dětská lokomotiva je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena s nepovedeným účesem zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžové tulipány ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Paprika ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, Doprava, Dětská lokomotiva, Dětská lokomotiva, grafika, download, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: web, památník, textové dokumenty, PowerPoint, dokument, články, dokumenty, corelDraw, webové stránky, office, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Maska zdarma, vektor Frakční baňka ke stažení nebo obrázek Lollipop ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.